FolkShow Evenings

Wieczory Folk Show

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór folklorystyczny – Folk Show w Skansenie Smaków
Folk Show to możliwość poznania polskiej kultury i kuchni w pigułce.
Spędź niezapomniany wieczór w wyjątkowej scenerii, przy tradycyjnej polskiej muzyce, konsumując tradycyjne polskie dania i napoje.
Wieczory Folk Show odbywają się w naszej Karczmie cyklicznie przez cały rok:
- od maja do września - każdy wtorek i czwartek
- od października do kwietnia - każdy czwartek
- dla grup zorganizowanych istnieje możliwość organizacji wieczoru Folk Show w dowolnym dniu tygodnia.
Wieczory Folk Show organizujemy w naszej Karczmie od 2014 roku, zbierając bardzo pochlebne opinie wśród biorących w nich udział turystów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne komentarze na portalu TripAdvisor

Cena uczestnictwa w wieczorze Folk Show to 115 zł/osoba, 60 zł/dziecko 6-12 lat, dzieci do lat 6 - bezpłatnie (cena organizacji indywidualnego wieczoru Folk Show dla grup - zależna jest od wielkości grupy). Cena zawiera:
- transport wyjątkowym czerwonym piętrowym autokarem z centrum Krakowa do Skansenu Smaków oraz z powrotem (odjazd autobusu o godz. 18:45 z przystanku turystycznego przy ul. Straszewskiego, vis-a-vis głównego wejścia do Hotelu Radisson Blue)
- opieka anglojęzycznego pilota przez cały czas trwania wieczoru
- profesjonalny pokaz tańców połączony z tradycyjnymi przyśpiewkami i zabawą w wykonaniu krakowskiego zespołu folklorystycznego - niezwykła atrakcja i możliwość poznania polskiej i krakowskiej kultury
- kieliszek wiśniówki na przywitanie
- 3-daniowa kolacja serwowana przygotowana wg. tradycyjnych receptur kuchni polskiej: tradycyjny żurek z jajkiem i kiełbasą, kotlet schabowy w złocistej panierce, opiekane ziemniaki z ziołami oraz kapusta zasmażana, szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi
- nielimitowany bufet tradycyjnych dań polskich na zimno (chleb, smalec, ogórki kiszone, sery, wędliny, kiełbasy, galaretki warzywne, sałatki, owoce)
- nielimitowany bufet tradycyjnych dań polskich na ciepło (bigos, mix opiekanych pierogów, zapiekanka ziemniaczana z kiełbasą i cebulą, mix mięs z grilla)
- nielimitowane napoje: woda, herbata, kawa, kompot owocowy
- nielimitowane: wino domowe i piwo

Serdecznie zapraszamy!

Czerwiec 2019
pon wt śr czw pt sob nie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Jeżeli masz dużą grupę

Wpisz detale zorganizujemy dla Ciebie indywidualny FolkSHOW